tel. (+48) 601 633 485 E-mail: grazyna.zalinska@trustgroup.pl

O NAS         ZGŁOŚ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ         ZGŁOŚ CO CHCESZ KUPIĆ         POLEĆ NAS         KREDYTY         PRACA         KONTAKT

O NAS

Trust Group to szybko rozwijająca się firma działająca na Rynku Nieruchomości i Kredytów Na bazie wiedzy i doświadczenia świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup i remont nieruchomości.

Specjalizujemy się w obsłudze transakcji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Z powodzeniem realizujemy stawiane przed nami cele sprzedażowe w zmieniających się warunkach rynkowych.

Rynek Nieruchomości jest zmienny. Na bieżąco analizujemy lokalny rynek nieruchomości, wcześnie identyfikując pojawiające się na nim trendy, dlatego rozwiązania które oferujemy Klientom są zawsze aktualne.

Nasz zespół składa się z osób doświadczonych , posiadających wiedzę i profesjonalne przygotowanie. Jesteśmy otwarci na nowości oraz wyzwania .

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy

O NAS          ZGŁOŚ SWOJĄ NIERUCHOMOŚĆ          ZGŁOŚ CO CHCESZ KUPIĆ          POLEĆ NAS          KREDYTY          KONTAKT

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

tel. (+48) 601 633 485 E-mail grazyna.zalinska@trustgroup.pl

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.